неділя, 21 квітня 2019 р.

Вікторина для дітей від Миколи Кучера і Лариси Білозір!


20 квітня стартувала вікторина для дітей фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2019!

Всі, хто до 15 травня дадуть правильні відповіді на 5 запитань, отримають шанс виграти персональні запрошення у партерну зону та приємні подарунки від незмінних партнерів фестивалю - народного депутата України Миколи Кучера та голови громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір!

Відповіді приймаються з 20 квітня до 15 травня (до 19.00).

Вік діток-учасників вікторини – необмежений, адже дивовижні постановки, які 4-5 червня будуть показані у рамках KIDS OPERAFEST TULCHYN, будуть цікавими як найменшеньким крихіткам, так і школярам!

Як хлопчикам, так і дівчаткам!

Правила участі максимально прості:

пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Оpen air у режимі non-stop

12 грандіозних постановок просто неба представить цьогорічний Operafest Tulchyn, що відбудеться з 4 по 9 червня на території легендарного палацу Потоцьких

Лише на Operafest Tulchyn можна лежати в наметі, милуватися зоряним небом над розкішним палацом Потоцьких, пити ароматний чай і слухати оперні арії у виконанні зірок світової сцени. Цього року в постановках візьме участь рекордна кількість артистів — понад 700 осіб. Тому не дивно, що всі готелі в радіусі 60 кілометрів від Тульчина вже заброньовані.

ЩО ПОКАЖУТЬ І ЧИМ ЗДИВУЮТЬ?


Докладніше "День" >>>

четвер, 18 квітня 2019 р.

«Мама» OPERAFEST TYLCHYN Ірина Френкель: «Життя необхідно пити великими ковтками»

Ірина Френкель пройшла свій шлях від громадського діяча до директора департаменту культури Вінницької міської ради та радника Міністра культури України. Митець, заслужена артистка України, автор, організатор та продюсер відомих міжнародних професійних мистецьких проектів, зокрема, VINNYTSIA JAZZFEST, OPERАSFEST TULCHYN. Директор Державної установи «Український центр культурних досліджень». 

Докладніше БізнесWoman >>>

середа, 17 квітня 2019 р.

На фестивалі Operafest Tulchyn з’явиться дитячий кемпінг і «Школа чарівництва»!

Вінниччина запрошує усю Україну на ІІІ міжнародний open air фестиваль Operafest Tulchyn, який з 4 по 9 червня пройде на території «Подільського Версалю» - парку Палацу Потоцьких у Тульчині Вінницької області. 

Цього року фестиваль дарує ще більше днів оперної феєрії просто неба, протягом яких буде вражати ексклюзивними постановками та приголомшливими шоу, які ви не побачите ніде інде! На фестивалі, вхід на який, як і у минулі роки, буде безкоштовним, виступлять найкращі театри і солісти України, США, Польщі та Німеччини. 

А оскільки фестиваль вперше буде розділено на дві великі частини: KIDS та GRAND OPERAFEST, буде чимало новинок і сюрпризів.

Зокрема, під час дитячих днів фестивалю, 4-5 червня, глядачі побачать унікальне Disney-шоу «Colours of the wind» з американськими солістами, яскравий мюзикл «Пригоди Гекльберрі Фінна», казкову оперу «Король Дроздобород» і феєричне вогняне шоу.

Крім того, у дні KIDS OPERAFEST для дітей на території фестивалю працюватиме «Школа чарівництва», Містечко Аліси у країні чудес, цікаві майстер-класи, численні виставки і багато нових креативних селфі-зон, над якими вже працюють найкращі художники України.

Докладніше Місто >>>

пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

Міжнародний оперний фестиваль в Тульчині триватиме п'ять днів

Програма Міжнародного оперного фестивалю просто неба OPERAFEST TULCHIN, який проходитиме на початку червня, збільшиться до 5 концертних днів.

Про це у четвер на прес-конференції повідомила арт-продюсер фестивалю Ірина Френкель.

«Цьогоріч OPERAFEST TULCHIN триватиме шість днів, з яких упродовж п’яти передбачається концертна програма. Два перших дні фестивалю будуть цілковито присвячені дитячій опері, три останніх - Grand-operа, балету та найвідомішим світовим мюзиклам. Уперше до України, та ще й у форматі виступу просто неба, завітають Польська Королівська опера та американські солісти компанії Disney, які озвучують мультфільми компанії», - повідомила Френкель.

Докладніше ukrinform.ua >>>

OPERAFEST TULCHYN: розповіли, яким буде цьогорічний фестиваль (програма)  • Третій міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN уже має свої дати та чітку програму. 
  • Коли та чого очікувати прихильникам класичного мистецтва у Тульчині?
Міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN цього року буде проходити з 4-го до 9-го червня. Протягом п’яти днів на території палацу Потоцьких лунатимуть твори відомих композиторів: Роберта Шумана, Карлоса Гаделя, Фікрета Амірова, Джима Стейнмана, Ярослава Барнича та інших.

Докладніше 20minut.ua >>>