Ночівля в
ПалаТці

Таку подію не можна пропустити!Поїхали з нами на «OPERAFEST-TULCHYN»

Друзі, поїхали разом за новими музичними враженнями! Цього року IІI-міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2019 триватиме п'ять днів – 4-9 червня. Крім основних вечірніх концертів нас чекають захоплюючі нічні програми.Друзі, нижче наводимо вам план-схему фестивальної галявини, яка була минулого року, поки нова не оприлюднена. Вагомих змін у плануванні території не передбачається.


На території наметового містечка будуть працювати лаунж-зона (торгівля, столики, кальяни, гамаки, затінок), туалети, душ, інфо-центр і вся інфраструктура, необхідна для комфортного перебування.


   

Територія наметового містечка буде добре освітлена, охоронятиметься поліцією, а вхід здійснюватиметься лише за браслетами резидентів містечка. Ці браслети у інфоцентрі на вході у наметове містечко отримають особи, що попередньо зареєструвалися через цей сайт.

Важливо:


На території наметового містечка заборонено розводити вогнище, оскільки ми знаходимось на території історичної пам'ятки.


Візьміть з собою засоби від комарів, головні убори.

Харчування


На території наметового містечка буде можливість придбати снеки, чай та каву. А також можна повноцінно харчуватись за помірну ціну, якщо скористатись попереднім замовленням на сайті.

ПРОЖИВАННЯ


Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33


Відповідальний:
Наталя Коваль
(098)276-33-43

Супроводжуючий:
Вікторія Герасимчук
(093)966-83-70

На території Operafest Tulchyn діятиме наметове містечко! Розміщення у наметовому містечку дасть змогу відвідувачам зекономити час та гроші і заночувати прямо на фестивальній галявині.


Територія наметового містечка буде добре освітлена, охоронятиметься поліцією, а вхід здійснюватиметься лише за браслетами резидентів містечка. Ці браслети у інфоцентрі на вході у наметове містечко отримають учасники, що попередньо зареєструвалися через цей сайт. Поруч із територією наметового містечка будуть обладнані біотуалети із рукомийниками. Також безпосередньо у наметовому містечку буде розгорнута лаунж-зона з кавою, чаєм, десертами, морозивом, кальянами і т.д.


Всі учасники самостійно забезпечуються спальниками, карематами (коврик під спальник - обов'язковий), наметами .У наметовому містечку діятиме координаційний (інфо) центр, де будуть списки попередньої реєстрації з чітко визначеними попередньо замовленими місцями. Схема розміщення наметів у містечку зображена на фото вище. Кількість місць обмежена. Також у інфоцентрі здійснюватиметься інформування про участь в усіх можливих заходах фестивальної програми, інформування про таборову інфраструктуру, видача браслетів для резидентів наметового містечка, координація екскурсійних груп за створеними маршрутами, підказки де поїсти, придбати продукти і т.д. Також тут буде видача попередньо замовленогопрокату спорядження.

Також прокат спорядження можна замовити під час реєстрації та отримати на місці у координаційному центрі.
УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ У НАМЕТОВОМУ МІСТЕЧКУ


1. Розміщення у наметовому містечку відбуватиметься лише за попередньої реєстрації через цей сайт;
2. Перебування на території наметового містечка дозволено лише особам із браслетами резидентів містечка;
3. Організатори не несуть відповідальності за збереження вашого особистого майна;
4. Організатори залишають за собою право у разі порушення правил перебування, законів України, правил безпеки, пожежної безпеки, техніки безпеки примусити резидентів покинути територію наметового містечка;
5. Організатори залишають за собою право примусити покинути територію наметового містечка резидентів які перебувають у стані сильного алкогольного, або наркотичного сп’яніння;

У НАМЕТОВОМУ МІСТЕЧКУ ЗАБОРОНЕНО

1. Перебування на території без браслету резидента містечка
2. На території наметового містечка заборонено розведення багаття, як і вцілому, на території фестивалю;
3. Проносити на територію зброю, колючі та ріжучі предмети
4 Проносити на територію вибухонебезпечні речовини, піротехніку
5. Проносити наркотичні речовини
6. Встановлення наметів поза чітко відведеними наметовими містечками
7. Проявляти агресію до оточуючих!!!Немає коментарів:

Дописати коментар