Партнери

ТВОРІМО НОВУ МУЗИЧНУ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ І СВІТУ РАЗОМ!


Фестиваль відбувається за підтримки голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровія

Фестиваль підтримує провідна компанія. 


Генеральний спонсор OPERAFEST TULCHYN-2018 – Агроіндустріальний холдинг МХП. 


МХП - компанія, яка приділяє значну увагу суспільно важливим, корисним проектам, що ведуть до покращення рівня життя як окремих громад, так і країни загалом. OPERAFEST TULCHYN – саме такий проект, реалізація якого привертає увагу всієї світової оперної спільноти та прихильників мистецтва до міста Тульчин Вінницької області. Він сприяє розвитку туризму, підвищує цінність історико-культурного надбання регіону. 

МХП вже вдруге підтримує проведення фестивалю. Сума вкладень у 2017 році склала понад 1 000 000 гривень. Це суспільно важливий проект, у якому компанія бачить потенціал. Тому було прийнято рішення підтримати OPERAFEST TULCHYN і у 2018 році. Тульчинський район – пріоритетний для МХП і компанії важливий добробут та розвиток місцевих громад. 

Підприємства МХП і компанія загалом активно долучаються до подібних проектів у регіонах своєї присутності. Лише у минулому році сума інвестицій МХП у соціальну сферу склала понад 110 мільйонів гривень. Зокрема, на культурні та спортивні заходи по всій Україні надано 10 мільйонів гривень.Фестиваль пройде за підтримки народного депутата України Миколи Кучера та голови ГО «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір.

- Ми з радістю підтримували і підтримуємо фестиваль OPERAFEST TULCHYN, адже такі надзвичайні мистецькі проекти – це нове висококультурне європейське майбутнє України, - переконаний народний депутат України Микола Кучер. - Фестиваль OPERAFEST TULCHYN має велику просвітницьку місію, яка презентує нашу державу, українське оперне мистецтво, наші вітчизняні таланти. Тульчинський культурний стартап – це яскравий приклад впливу якісного мистецького продукту на економічний розвиток території. Це той механізм, який допоможіть малим містам України в успішній реалізації реформи Децентралізації. 


- OPERAFEST TULCHYN - це ще один крок до розвитку сучасної європейської України, формування нашої національної позиції та сприйняття нас у світі, як талановитої і культурно багатої нації. Крім того, це чудовий шанс відновити легендарний Палац Потоцьких та додати його до переліку туристичних перлин нашої країни, - відзначає голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір. – Для мене особисто також є дуже важливою поява дитячого компоненту на фестивалі. Ми маємо виховувати наших діточок на кращих мистецьких зразках та долучати їх до високих культурних надбань. Ми маємо створити передумови для виховання креативного покоління українців, які сформують єдиний культурний простір нашої держави.
Генеральний перевізник Міжнародні авіалінії України

«Літайте з Вінниці до 40 країн світу»


«Відтепер мешканці Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей зможуть скористатися розгалуженою мережею маршрутів МАУ до 40 країн світу з оптимальним стикуванням в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», а наші закордонні гості – відкрити для себе ще одне прекрасне українське місто» - підкреслює - директора з комунікацій МАУ Євгенія Сацька - Повною мірою усвідомлюючи важливість культурного зростання для розвитку держави, МАУ, як національний авіаперевізник, давно і послідовно підтримує знакові для країни культурні події та регулярно виступає партнером різноманітних соціальних і культурних проектів, надаючи підтримку учасникам і організаторам цих подій. Ми завжди відкриті до співпраці та раді надати крила всім тим проектам і персоналіям, які ставлять собі за мету підняти престиж нашої країни 
Партнери фестивалю

Співорганізатори

Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділлякомпанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»Генеральний інформаційний партнер

 

Кавові партнери фестивалю
Кав’ярня «Чорна кішка – білий кіт»

coffee house «Turman»

 

 

 

 

Медіа-партнери фестивалю


 
 Контактна особа:

Ірина Френкель - продюсер та арт-директор фестивалю.

Пишіть нам: icultur@ukr.net  або скористайтеся Формою зв'язку.

Немає коментарів:

Дописати коментар