понеділок, 22 травня 2017 р.

Столицею опери на Трійцю стане палац Потоцьких у ТульчиніСенсацією та відкриттям літнього сезону мистецьких фестивалів має стати міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN.

Адже 4-5 червня, на Трійцю, перед палацом Потоцьких планується грандіозна сцена і унікальна оперна програма. І все це у нас, на Вінниччині! Але чому саме Тульчин?

– Новостворена Тульчинська об'єднана територіальна громада, на землі якої розташований палац Потоцьких, чи «Подільський Версаль» — це ідеальна локація для такого проекту. І ми разом із головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм шукали варіанти для такого фестивалю... І знайшли, — розповіла Ірина Френкель, продюсер і арт-директор OPERAFEST TULCHYN, заслужена артистка України та радник міністра культури України. – Була головна ідея: створити для Вінниччини пілотний проект, пов'язаний із культурно-економічним розвитком території навколо палацу Потоцьких і Тульчина. Адже Тульчин - ще й батьківщина великого Леонтовича! І ми брали собі як зразок яскравий приклад Кам'янця-Подільського, що притягує до міста цілий календар культурних подій.

Немає коментарів:

Дописати коментар