понеділок, 16 квітня 2018 р.

«ЧИКАГО», концертна версія мюзиклу Джона Кандера

10 червня о 21.00 на ІІ міжнародному оперному open air фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2018 відбудеться ексклюзивний показ концертної версії всесвітньовідомого мюзиклу Джона Кандера «ЧИКАГО»!

Від авторів фестиваль OPERAFEST TULCHYN отримав право на єдине виконання концертної версії мюзиклу в Україні! 

Копродашн за участю найкращих американських солістів та українських митців став можливим завдяки підтримці Посольства США в Україні та Агроіндустріального холдингу МХП.

Виконавці: солісти з США - Ендрю Табак, Мішель Джонсон, Ніколь Каплан, Тод Фітцпатрік, Дрейк Шерман, Стефані Вайс, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний хор «Глорія», диригент – Тарас Криса (США).

Режисер концертної версії - заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков.

«ЧИКАГО» — мюзикл номер один по тривалості прокату за всю історію Бродвею!Власник шести премій «Тоні», включаючи нагороду за кращу відновлену виставу, неодмінний атрибут Нью-Йорка, «ЧИКАГО» має всі якості, що зробили Бродвей великим: зрозуміла будь-якою мовою історія про славу, багатство і джаз, пісні, що змушують зал вибухати шаленими оплесками, і приголомшливі танці!

Захоплюючий і яскравий мюзикл «ЧИКАГО» приводить у захват глядачів по всьому світу: від Мехіко-Сіті до Австралії, від Сан-Паулу до Південної Африки.

Незалежно від того, чого вам хочеться: вперше подивитися легендарний бродвейський мюзикл, побачити сценічну версію оскароносного фільму чи знову випробувати на собі магію вистави, концертна версія мюзиклу «ЧИКАГО» неодмінно виправдає ваші очікування!

Автор музики – Джон Кандер, автори лібрето - Фред Ебб і Боб Фосс.

Мюзикл написаний за мотивами однойменної театральної п'єси 1926 року журналістки Морін Даллас Уоткінс, в основу якої лягли два реальні не пов'язані між собою судові процеси.

Дія відбувається у «місті вітрів» в далекі 20-ті роки, коли на перше місце в суспільстві виступили джаз, гроші, стиль і пристрасть. Головні героїні — дві молоді дівчини, танцівниці й співачки, які потрапляють у неприємну кримінальну ситуацію… 

«ЧИКАГО» - це стильний і гарний мюзикл із пікантним сюжетом, віртуозними танцями, музикою, що миттю запам'ятовується – справжнім живим джазом! - і відмінним оформленням, що дозволяє відчути всю романтику 20-х років у Чикаго! 

Мюзикл «ЧИКАГО» визнаний гідним 6-ти премій «Тоні», включаючи номінації «Кращі світлові ефекти», «Краща режисура», «Краща хореографія», а також премії «Греммі» за кращий альбом.

Партитура мюзиклу являє собою блискучу стилізацію під американські шлягери кінця 20-х років.

І що особливо цінно - на фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2018 ви зможете почути композиції, що не увійшли до знаменитої голлівудської стрічки 2002 року із Кетрін Зета-Джонс, Рене Зелльвегер і Річардом Гіром, яка була відзначена 3 преміями «Золотий глобус» і отримала 6 «Оскарів».

Вперше мюзикл «ЧИКАГО» був виконаний у 1975 році, у ньому якийсь час навіть грала Лайза Мінеллі. 

Друге життя мюзиклу подарували режисер Уолтер Боббі і хореограф Енн Рінкінг у 1996 році. Він був знову гідно оцінений публікою й одержав чимало премій. 

По сьогоднішній день мюзикл «ЧИКАГО» залишається одним із найпопулярніших у світі! 

Завдяки тому, що мюзикл заснований на реальних подіях, це шокує і в той же час надає йому особливої гостроти й пікантності. Публіка завжди любила такі незвичайні історії, взяті з життя. 

Постановки мюзиклу виконуються у 24 країнах 12 мовами. Було зіграно більше 20000 вистав по всьому світу, які побачили більше 20 мільйонів глядачів. Тільки на Бродвеї мюзикл зібрав понад 300 мільйонів доларів з поновлення у 1996 році!

Шок, шик і блиск! 

Культові хіти: «Cell Block Tango», «All that Jazz», «Razzle Dazzle», «When You're Good To Mama»!

Блискуча постановка і прекрасна, яскрава музика! 

Сюжет, який вражає і заворожує одночасно!

Та багато інших сюрпризів чекають вас 10 червня на ексклюзивному показі «ЧИКАГО» на ІІ міжнародному оперному open air фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2018!

По закінченні мюзиклу не пропустіть грандіозний ФЕЄРВЕРК!!!Телефони інформаційного центру фестивалю OPERAFEST TULCHYN: (0432) 690-025, (068)49-74-644.

Офіційний сайт фестивалю - http://operafest-tulchyn.blogspot.com

Офіційна група у Facebook - https://www.facebook.com/groups/1680444128916450/

Немає коментарів:

Дописати коментар