понеділок, 16 квітня 2018 р.

«МАЗЕПА», опера на 2 дії П. Чайковського

8 червня о 22.00 на ІІ міжнародному оперному open air фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2018 ви побачите україномовну постановку легендарної опери П. І. Чайковського «МАЗЕПА» у виконанні Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка.


Диригент – Дмитро Морозов (Україна).


Крім геніальної музики Чайковського, вас чекають розкішні костюми, красиві декорації та захоплюючий сюжет, у якому історія кохання Івана Мазепи та Марії Кочубей розгортається у розпал історичних подій XVII століття. 

Вперше у опері великий гетьман буде показаний не як зрадник!

Аби відновити історичну справедливість і представити новий погляд на особистість одного з найвидатніших діячів нашої історії, постановники опери «МАЗЕПА» – режисер Армен Калоян, диригент, народний артист України Володимир Гаркуша, художник, заслужений художник України Надія Швець і художник по костюмах Ілля Панек – створили власну редакцію тексту і внесли зміни в музичну драматургію опери. 

Їхня постановка вийшла масштабною та вражаючою! Під час показу будуть використані світлові й музичні спецефекти. Місцями на сцені одночасно будуть грати 120 артистів — хор, балет, додатковий склад. У постановці багато моментів, що стилізують козацьке мистецтво.

«Наша опера йде у двох актах і закінчується походом Мазепи на Московію. Фінал відкритий — він закінчується знаменитою козацькою піснею XVII століття «Чорна рілля ізорана», що присвячена загиблим козакам і всім, хто коли-небудь боровся за Україну. Всі знають підсумок походу і війни зі Швецією, але ми ставимо три крапки — а що буде далі? - інтригує режисер-постановник опери «МАЗЕПА» Армен Калоян.

Символічно, що «МАЗЕПА» прозвучить на фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2018 у ювілейний рік! Адже рівно 135 років тому геній Чайковський дописав партитуру до опери, над якою почав працювати саме під час відпочинку в Україні.По закінченні опери «МАЗЕПА» глядачів чекає феєричне ВОГНЯНЕ ШОУ!!!
Телефони інформаційного центру фестивалю OPERAFEST TULCHYN: (0432) 690-025, (068)49-74-644.Офіційний сайт фестивалю - http://operafest-tulchyn.blogspot.comОфіційна група у Facebook - https://www.facebook.com/groups/1680444128916450/

Немає коментарів:

Дописати коментар